North American Herb & Spice SinuOREGA - přírodní sprej do nosu s mořskou solí a výtažky divokých bylin 60 ml

TOP 42 v kategorii Nosní kapky, spreje a oleje

Doporučená nabídka příroda regeneruje nás

Skladem • 1 varianta67 Kč100 % • 216 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 46 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 4 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč99 % • 780 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 231 recenzíDalší informace

• Rozhodně zkracuje dobu vyléčení

Všude se píše, jak hrozně moc tento sprej pálí. Tak buď mám nějakou slabší verzi a nebo jsem silnější než ostatní, ale za mně je to úplně v pohodě. Záněty vedlejších dutin jsou moje nejčastější onemocnění a kdo ho zná, ví, jak je to nepříjemné. Tento sprej mi sice dutiny neprotáhl na volné dýchání, ale rozhodně jsem zánět dutin neměla nikdy tak rychle pryč.

• opravdu funguje

• je to síla, ale síla, která funguje

Se sprejem jsme moc spokojení, zvládá i syn. Pár vstřiků a je po rýme

Silný roztok hypertonické mořské soli a purifikované pramenité podzemní vody, který efektivně čistí a zvlhčuje nosní sliznici. Obsahuje emulgované oleje z bylin divokého oregana, bobkového listu, šalvěje a hřebíčku, a navíc je zcela bez alkoholu a chemických látek.

• Přírodní roztok s obsahem Oreganolu P73, který není návykový jako některé obdobné výrobky chemického rázu.
  • Je vhodný nejen pro dospělé, ale díky jemnému rozprašovači i pro malé děti.
  • Neobsahuje alkohol, konzervanty a chemické přísady, a proto je bezpečný pro denní použití.
  • Skvělý pomocník pro čištění nosních cest, ale také pro zvlhčení nepříjemně vysušené nosní sliznice při klimatizaci nebo vytápění.
  • Vyvinutý expertkou na výživu a zakladatelkou firmy North American Herb & Spice ve spolupráci s Dr. Cassom Ingramem, který je nutričním lékařem a expertem v přírodní medicíně.

Obsah balení: 60 ml

Složení:

Pramenitá podzemní voda - purifikovaná báze pro roztok

Esenciální olej z divokého oregana P73

Mořská sůl

Esenciální olej z poupat hřebíčku

Esenciální olej ze šalvěje

Bez alkoholu

Povolená zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:

Podle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud nejde o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Oregano nebo Dobromysl obecná (Origanum vulgare, olej) má povolená následující zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:

• přispívá ke správné činnosti kardiovaskulárního systému
  • podporuje správné hladiny krevního tlaku
  • přispívá ke správné funkci horních cest dýchacích
  • podporuje imunitu
  • pomáhá při kojení
  • přispívá k normální činnosti jater
  • podporuje duševní výkon a spánek
  • podporuje normální trávení
  • přispívá ke správným dunkcím žlučníku

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, nať) má povolená následující zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:

• je antioxidant
  • přispívá ke zdraví žen
  • podporuje hormonální rovnováhu
  • podporuje (před)menstruační komfort
  • přispívá k menopauzálnímu komfortu
  • podporuje správné trávení
  • podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém
  • přispívá ke správné funkci dýchacího systému
  • přispívá ke správnému stavu kostí a kloubů
  • podporuje růst vlasů

Vavřín pravý nebo bobkový list (Laurus nobilis) má povolená následující zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:

• je antioxidant
  • podporuje správnou funkci oběhové soustavy

Hřebíčkový vonný (Syzygium aromaticum)má povolená následující zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:

• je antioxidant
  • podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému - oběh, prokrvení
  • přispívá ke správnému trávení - chuti k jídlu
  • přispívá ke správnému libidu
  • podporuje správné funkce dýchacího systému

Aplikace: Vsuňte aplikátor do nosu, k vnitřní straně membrány, a lehce stiskněte. Ihned hluboce vdechněte, aby se roztok dostal co nejdál do nosních dutin. Zopakujte postup i ve druhé nosní dírce. Opakujte podle potřeby. Dočasné „štípání“, „pálení“ v nose nebo kýchání po aplikaci je běžné. Je to způsobeno roztokem soli a aromatických bylin, a není to nic škodlivého.

Tento produkt je vhodný pro denní použití, a je nenávykový.

• V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: [email protected]
  • Originální název: SinuOrega – 1 oz.
  • Země původu: USA
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervační a chemické látky. Doba expirace vyznačená na obalu.

• Rozhodně zkracuje dobu vyléčení

• opravdu funguje

• je to síla, ale síla, která funguje

Se sprejem jsme moc spokojení, zvládá i syn. Pár vstřiků a je po rýme

• , zakoupeno v Pravebio.cz

Trochu dražší, ale vzhledem k tomu, že je toho víc, než obvyklých sprejů do nosu a stačí 1x stříknout do každé nosní dírky, tak dobrý... protáhne.